forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1005821

10 paprastų būdų pagerinti limfos apytaką

Limfa yra pati svarbiausia mūsų organizmo valytoja. Ji surenka nereikalingus ir kenksmingus medžiagų apykaitos produktus iš kiekvienos ląstelės. Ji taip pat atsakinga už imuninę sistemą. Užteršta limfa yra viena svarbiausių priežasčių atsirasti celiulitui. Specialistai sako, kad sutrikusi limfos apytaka yra pagrindinė daugelio ligų priežastis.

„Naturalnews.com“ pateikia 10 paprastų ir efektyvių būdų kaip pagerinti limfos apytaką. Neįdėdami daug pastangų išvengsite daugelio ligų.

Masažas
Reguliariai atlikdami limfodrenažinį masažą palaikysite normalią limfos funkciją. Nors profilaktikai tiks ir bet kuris kitas masažas. Taip pat naudinga akupunktūra ir pirtys.

Mankšta
Reguliariai atliekami energingi mankštos pratimai gerina ne tik kraujo, bet ir limfos apytaką. Pasirinkite jums patinkančią veiklą – sporto salė, aerobika, dviratis, bėgiojimas ir pan.

Subalansuota mityba
Valgykite daug vaisių, daržovių, ląstelienos turinčių produktų, rinkitės viso grūdo maisto produktus. Tai pagerins virškinimą, lengviau pasišalins toksinai ir kitos kenksmingos medžiagos.

Vanduo
Gerkite pakankamai vandens, tai užtikrins normalią limfos apytaką. Išgerkite 6-8 stiklines vandens per dieną.

Kvėpavimo pratimai
Gilūs kvėpavimo pratimai subalansuos organizmą, pagerins deguonies patekimą į ląsteles. Tokiu būdu pagerės toksinų pasišalinimas.

Sausas šveitimas
Prieš dušą energingai nusitrinkite kūną šiurkščiu rankšluosčiu. Tai pagerins kraujo ir limfos apytaką. Galite naudoti šiurkščią kempinę ar šepetį, taip pat jūros druską ar kavos tirščius (puiki priemonė nuo celiulito).

Natūrali kosmetika
Atsakingai rinkites prausimosi priemones, kremus, kūno losjonus. Venkite produktų su cheminiais priedais. Kenksmingos medžiagos per odą gali patekti į limfinę sistemą ir sutrikdyti jos apytaką.

Žolelių arbata
Gerkite natūralią žolelių arbatą. Ji padės išvalyti organizmą, pagerins detoksikaciją. Tinka dilgėlės, mėtos, pienės, erškėtuogių vaisiai ir lapai.

Kontrastinis dušas
Tai puiki priemonė suaktyvinti limfos apytakai. Kontrastinis dušas taip pat stiprina kraujagyslių sieneles, grūdina organizmą, gerina nuotaiką.

Laisvi drabužiai
Venkite siaurų, aptemptų drabužių. Tai labai sulėtina kraujo ir limfos apytaką.

Laikydamiesi šių paprastų ir efektyvių patarimų ne tik pagerinsite limfos apytaką. Neįdedami daug pastangų išvengsite daugelio problemų – patinimų, sumažinsite celiulitą, pagerinsite imuninės sistemos veiklą. Jau nekalbant apie pagerėjusią nuotaiką, žvalumą ir lengvumo jausmą.

Masažuotoja Aistė Leonavičiūtė