forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1005847

Presoterapijos Sistema - stiprinanti sveikatą ir kurianti grožį

Kompresinė limfodrenažo sistema „Pharmacels Power-Q6000 Plus“ veikia 6-iomis ypatingai veiksmingomis programomis, o spaudimo stiprumas nustatomos pagal individualų kliento poreikį. Masažinės manžetės sudarytos iš šešių sekcijų, kad priglustų glotniai ir būtų išmasažuotas kiekvienas kūno plotelis. Didžiausias sistemos privalumas yra du masažinių kompresinių dėklų prijungimo kanalai, tai gerokai išplečia naudojimo galimybes. Vienu metu masažuojama kojos ir liemuo. Atliekant pasirinktą procedūrą kojoms, įdedami specialūs padukai, kurie stimuliuoja pėdų taškus ir gerina viso organizmo funkcijas. Komplekte esantis rankos įdėklas leidžia atlikti kraujotakos ar limfotakos stimuliavimą ir gerinti visas rankų funkcijas.

Sveikatinimas

Aktyvus gyvenimo būdas, intensyvus sportas, ilgos darbo valandos vienoje pozicijoje sukelia daugybę nemalonių, o dažniausiai ir žąlingų mūsų kūnui padarinių. Įgyti kūno pakitimai ir ligos skatina ieškoti neatidėliotinos ir šiuolaikiškos pagalbos, kuri būtų greita, efektyvi ir neskausminga. Išbandykite visus šios modernios sistemos privalumus ir atraskite tai kas teikia malunumą ir maksimalią naudą.

Pilvas
Įtempta diafragma, nusilpę pilvo raumenys – leidžia vidaus organams pakeisti lokacijos vietą. Todėl jaučiamas diskomfortas pilvo srityje, kankina jo pūtimas, o dėl pablogėjusios žarnyno peristaltikos sunku tuštintis. Jūs jaučiatės labai nemaloniai - apsunkęs, liūdnas ir nedarbingas.

Dubuo
Nusilpę dubens raumenys pakeičia viso kūno laikyseną, o raumenų disbalansas gadina stuburo ir kitų sąnarių būklę ir iššaukia įvairias jų ligas. Savijauta prasta - kamuoja apatija, tingumas, nuolatos jaučiate skausmus skirtingose kūno vietose./p>

Kojos
Nuolatinis kojų sunkumas, nuovargis, vakarais nerandama patogi padėtis signalizuoja apie artėjančias šias ligas: Šąlančios pėdos, išsiplėtusios venos, “neramių kojų” sindromas, skaudantys sąnariai, sumažėjęs raumenų funkcionalumas, sausgyslių ir raiščių nusilpimas ir skausmai. Po nakties sustingusios kojos, eiti sunku, pasėdėjus sustingę sąnariai, nuospaudos ant pėdų, plokščiapėdystė ir kiti su kojų ligomis susiiję negalavimai.

  Masažai tinka šių ligų gydymui ir profilaktikai:
 • nuovarggiui po sunkios darbo dienos ar fizinės veiklos šalinti;
 • susilpnėjusiai kraujo apytakai skatinti;
 • Emocinių įtampų, psichologinių nuovargio, nemigos šalinimui;
 • sumažinti arba visai pašalinti galūnių tinimą;
 • paburkimams po operacijų ir trauma naikinti;
 • pavargusių kojų sindromo reiškiniams lengvinti;
 • varikozės, lėtinių venų ligų profilaktikai;
 • gulinčių ligonių venų trombozės profilaktikai;
 • reumatiniam artritui gydyti;
 • esant limfedemai (galūnių tinimams);
 • žarnyno veiklai gerinti ir vidurių užkietėjimui lengvinti;
 • esant ginoidinei lipodistrofijai;

Po procedūros kojose išnyks sunkumas, judesiai taps plastiški, o sąnariai mobilūs. Atlikus masažų kursą rezultatai išliks kur kas ilgesnį laiką, o jūsų gyvenimo kokybė bus kur kas džiugesnė.

Kova su kilogramais ir celiulitu

Ar pastebėjote, kad celiulitas diena po dienos vis labiau ir labiau matomas, kilogramus svarstyklės rodo ne tokius kaip jūs trokštate matyti, oda darosi gumburiuota, praranda skaistumą ir jaunatvišką žvilgesį? Masažo Sistema „Pharmacels Power-Q6000 Plus“ skuba jums į pagalbą. Išbandžiusios moterys šią procedūrą, ja lieka sužavėtos, kadangi jau po vienos procedūros kojos tampa lengvos, o pilvukas mažiau atsikišęs.

  Ką pasieksite:
 • dailesnės figūros linijos. Pagerės raumenų tonusas ir jų funkcijos, o tuomet išnyks ir kabanti oda apie kelius;
 • mažiau pastebimas celiulitas dėl aktyviau vykstančios mikrocirkulecijos jungiamajame audinyje ir odoje;
 • Aktyvesnė lipolizė (riebalų deginimas), todėl greičiau kris svoris;
 • geresnis odos tonusas, elastingumas, stangrumas;
 • Pagerėjusi limfinės sistemos veikla: aktyviau vyks detoksikacija ir šlakų valymasis, o jūsų oda pašviesės, bus švaresnė, minkšta ir skaisti;

Geras raumenų tonusas, sąnarių mobilumas, puiki skysčių cirkuliacija ir visų audinių tinkamas aprūpinimas maisto medžiagomis užtikrina, kad pilvo organai funkciuonuotų puikiai, raumenys būtų tvirti ir pilvukas nepūpsotų, kojos būtų lengvos, be celiulito, riebalinių sankaupų ir netinkamiausiose vietose kabančios odos. Būkite gražios ir laimingos - juk mums to reikia.

Derinkite limfodrenažinį masažą su anticeliulitiniu, vakuuminiu, lipolitiniu masažu, mankšta, sveika mityba, kremu nuo celiulito, kontrastiniu dušu ir jūs negalėsite atsidžiaugti nuostabia savijauta ir išvaizda. Reikia atlikti 5 - 20 procedūrų, kad rezultatai būtų puikūs. Taip pat "Presoterapinį masažą" rinkitės prieš lieknėjimo ar anticialiulitines programas: 1 – 3 prieš procedūrų kursą ir keliatą po kurso.