forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1005843

Vakuuminis masažas, kai kilogramai nustoja kristi

Prancūzijoje kuriama „Star vac“ produkcija yra pažangiausia ir populiariausia figūros koregavimo, gydymo ir profilaktikos srityse. Jas naudoja masažo ir kosmetologijos kabinetai, grožio estetikos klinikos, sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigos. Jei jūsų tikslas yra gražus ir stangrus kūnas – lygia, skaisčia ir celiulito nesubjaurota oda, tai į savo planus reikėtų įtraukti "vakuumo terapija" „Star vac orginal SP2“ aparatu. Rezultatai bus nuostabūs jei šiuos masažus derinsite su aktyvia veikla ir mityba.

Vakuumo terapijos aprašymas: Prie prietaiso vamzdeliais prijungiami skirtingi antgaliai. Antgaliai yra įvairių dydžių. Formos - taurės arba voleliai. Aparatas, siurbdamas orą, antgalyje sukelia pastovų arba pulsuojantį vakuumą, kuris priklauso nuo pasirinktos programos. Vakuumo susidarymo metu oda įtraukiama į antgalį. Su taurėmis atliekami įvairūs judesiai arba prisisiurbusi taurė tiesiog palaikoma numatytą laiko tarpą. Voleliais slenkama odos paviršiumi. Siekiant pagerinti antgalių slydimą oda, naudojami tik natūralūs aliejai ar specialūs kremai.

  "Vakuuminis masažas" „Star vac original SP2“ aparatu efektyvus:
 • Celiulituišalinti;
 • Medžiagų apykaitai ir lipolizei skatinti;
 • Jaunos odos išvaizdai sugrąžinti ir palaikyti;
 • Kūno svoriui mažinti.
  Masažo poveikis:
 1. Gerina kraujotaką ir limfotaką;
 2. Aktyvina medžiagų apykaitą;
 3. Skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę odoje;
 4. Greitina lipolizės procesus;
 5. Turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai;
 6. Stiprina imuninę sistemą.
 7. Vakuumo terapija išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų, gerina žarnyno veiklą.

Kosmetinis poveikis tiesiog nuostabus: oda įgyja natūralią spalvą, o smulkūs išsiplėtusių kapiliarų tinkleliai išnyksta. Dėl sumažėjusių audinių patinimų, palygėjusių randų oda atrodo daug jaunesnė. Po nėštumo like nukarę pilvo, sėdmenų ar kojų odos sluoksniai susitraukia ir ji tampa elastinga, neišsausėjusi ir švytinti. Po procedūros dėl suaktyvėjusios odos mikrocirkuliacijos įvairūs anticeliulitiniai kremai ir kaukės kur kas geriau įsisavinami ir jų poveikis stipresnis.

Nori sulieknėti, tuomet masažas vakuuminiu aparatu kaip tik tai. Vakuumo terapijos metu kraujo plūdimas skatinamas į audinius, todėl pagerėja jų aprūpinimas maisto medžiagomis. Suaktyvėjusi limfą valo organizmą nuo toksinų ir šlakų. Mikrocirkuliacija celiulito pažeistame jungiamajame audinyje pagreitėja, todėl jis aprūpinamas reikalingomis medžiagomis, o dėl mechaninio poveikio – tampa elastingesnis. Elastingas jungiamasis audinys neleidžia pasireikšti “apelsino žievelės” efektui. Suaktyvėję riebalų deginimo procesai (lipolizė), o tai akivaizdžiai mažina nepageidaujamus kilogramus.

Rask tai, kas ištiesų tau padeda ir džiaukis savimi. .