forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1005824

Aromaterapinis nugaros masažas

Eterinių aliejų galia ir masažas kombinuojami, puoselėjami ir taikomi jau kelis tūkstančius metų, todėl puikiai ištirtas ir žinomas jo nuostabus poveikis mūsų organizmui. Rankų prisilietimas ir gamtos aromatų galia sudaro aromaterapinio nugaros masažo stebuklą. Kartu su rankų šiluma perduodama augalo gyvybinė jėga, augalo “siela”. Rūpestingai ir su meile atliekamos procedūros metu jaučiate kaip rimsta ir išsisklaido niūrios mintys, Atsipalaiduoja raumenys ir dingsta nervine įtampa, nutyla vidiniai dialogai ir jūs pajaučiate harmoniją su pačiu savimi.

Ritualo metu aromatiniai aliejai parenkami individualiai atsižvelgiant į kliento emocinę būklę. Šilti, gintariukais užpildyti maišeliai rankose ir ant pėdų. Kvapnūs ir šilti aliejai, gilūs ir nepertraukiami masažuotojo rankų judesiai atpalaiduoja ir nuramina. Masažuojama visa nugara, pečių juosta, sprandas ir žąstai.

po kvapnaus ir šilto nugaros masažo nurimstama, sumažėja liūdesys, baimė, depresijos požymiai ir visų kitų neigiamų emocijų reiškiniai. Maisto medžiagomis geriau aprūpinamos smegenys, galvos ir nugaros audiniai. Pagreitėja toksinų pasišalinimas. Dėl suaktyvėjusios organizmo imuniteto veiklos sumažėja rizika sirkti įvairiomis peršalimo ir kitomis ligomis. Sumažėja fiziniai ir emociniai skausmai. Tačiau nuostabiausias nugaros aromaterapinio masažo poveikis yra sužadinti paties organizmo energijos resursai, todėl jūs jaučiatės žvalūs, kupini ryžto, meilės ir noro veikti.

Masažas tiems, kurie pamiršta, kad mylėti kitus galima tik tuomet jei myli pats save. Šis masažas padeda suprasti jums kas šiame pasaulyje yra pats svarbiausias.