forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1019564

Šiltas ir jaukus masažo kabinetas, o jame dirbu aš – draugiškas ir nuoširdus, kvalifikuotas ir patyręs asmeninis Jūsų masažuotojas Arvydas Gudauskas. Esu energingas ir besidomintis įvairiais dalykais. Žinoma, svarbiausia tema yra masažas ir viskas, kas susiję su jo atlikimu ir teikiama nauda. Propaguoju sveiką gyvenimo būdą, tai yra renkuosi ne žaliavalgystę, o saikingą mitybą ir aukštos maistinės vertės produktus. Sportuoju, daug skaitau, keliauju, mėgstu muziką ir pats groju, domiuosi naujomis technologijomis. Esu masažo meistras, turintis regos negalią. Man patinka jaustis užtikrintai ir komfortiškai, todėl stengiuosi, kad ir Jūs apsilankę pas mane pajustumėte tą patį.

Mano išsilavinimas ir praktika

Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete esu baigęs gydomojo masažo studijas. Tobulinausi įvairiuose kursuose.

Keletas įdomesnių:
SPA School International – lipolitinis masažas (dėstytojas Andrejus Syrčenko, Rusija);
SPA School International – anticeliulitinis masažas (dėstytojas Andrejus Syrčenko, Rusija);
SPA School International – limfodrenažinis masažas (dėstytojas Andrejus Syrčenko, Rusija);
SPA School International – tajų pėdų masažas;
Olga and Olga – meridianinis taškinis masažas gintaru (dėstytoja Olga, Izraelis).
Masažo klubas – kūno psichoterapija, tailandietiškas ir sportinis masažai (dėstytoja Edita Kestauskienė, Lietuva).

Gydomojo masažo studijos truko porą metų. Praktikos buvo lygiai tiek, kiek ir teorijos, taigi jau baigęs studijas turėjau apie 500 valandų masažo praktikos. Kolegijoje studijavau ne vien gydomąjį, bet ir kosmetinį, sportinį, taškinį, vaikų, anticeliulitinį ir limfodrenažinį masažus. Po studijų keturis mėnesius praktikavausi su sunkiais ligoniais, ir tik tuomet, gavęs praktikos įvertinimą, laikiau egzaminus. Tiek praktikos, tiek teorinę dalį išlaikiau aukščiausiais balais. Vėliau dirbau SPA centre: dariau klasikinius ir gintarinius masažus. Susipažinau su energetiniais masažais, įvyniojimais, odos šveitimo procedūromis, aromaterapijos menu, įgijau žinių apie biolaukus, meridianus ir gintaro teikiamą naudą žmogui. Atėjus krizei, pasijaučiau NEĮVERTINTAS salonų savininkų ir išėjau iš darbo.

Prasidėjo naujas ir įdomus mano gyvenimo etapas
Įsteigiau įmonę ir pradėjau dirbti sau. Buvo nelengva: krizės įkarštis, žmonės masiškai netenka darbo, bankrutuoja... Pažįstami vienu balsu tvirtina, jog kvailai pasielgiau. Tačiau neilgai trukus sulaukiau pirmųjų klientų. Vis didėjantis jų ratas paneigė niūrias skeptikų prognozes. Žmonės yra protingi ir gero pabandę prie blogo negrįžta. Ir štai aš jau penktus metus dirbu asmeniniu masažuotoju. Turiu ne tik daug klientų, bet ir draugų. Jei ieškote ne šalto oficialumo, ledinės šypsenos ir atmestinio darbo, o kokybiškos paslaugos, nuoširdaus bendravimo ir norite padiskutuoti sveikatos klausimais ar gauti patarimų, – kviečiu apsilankyti. Mes rasime bendrą kalbą ir Jums tinkamiausią sprendimą.

Pradėjęs praktikuoti kaip asmeninis masažuotojas nenustojau tobulėti. Daugiau dėmesio skyriau grožio procedūroms: anticeliulitiniai ir vakuuminiai, liekninamieji lipolitiniai ir limfodrenažiniai masažai tapo itin paklausūs. Pradėjau domėtis sporto teikiama nauda ir sveika mityba. Rezultatai vis labiau džiugina. Laikydamosi visų mano patarimų, moterys ir merginos pasiekia fantastiškų rezultatų. Įsivaizduokite: artėja vestuvės, mergina pasidaro kursą anticeliulitinių liekninamųjų masažų, sąžiningai laikosi visų mano patarimų. Po džiugiausios savo gyvenimo šventės skambina ir džiūgaudama dėkoja: „Viskas buvo nerealu, aš atrodžiau 500 word paper pribloškiamai, numečiau 15 kilogramų ir jaučiausi savo šventės karaliene – buvau pati gražiausia ir liekniausia!“

Daug dėmesio skiriu ir atpalaiduojamiesiems masažams. Šiais įtempto gyvenimo laikais  aromaterapiniais masažais savęs nepalepina tik tie, kas nežino apie teigiamą šių masažų įtaką asmeniniam gyvenimui, darbui, karjerai ir dvasiniam tobulėjimui.

Ir toliau lankausi masažo bei sveikos gyvensenos kursuose, aukščiausio lygio parodose, masažuotojų sueigose. Pats masažuojuosi pas įvairių technikų masažo meistrus, masažo salonuose, SPA centruose. Mokausi iš pačių geriausiųjų, kaupiu patirtį ir ją perteikiu Jums. Tvirtai žinau, kad masažas – tai sveikata ir energija, o aš noriu būti sveikas, stiprus ir energingas.

Aš atliksiu tikslią diagnostiką, pritaikysiu teisingą gydymo kryptį. Profesionaliai parinksiu tinkamiausią masažą, jo intensyvumą ir dažnumą. Jei pageidausite, patarsiu, kaip maitintis, judėti, kad ateityje Jūsų problemos nesikartotų.

Mano masažo kabinete Jūs patirsite SPA centrams būdingą šilumą ir jaukumą, tik Jūsų netrikdys įkyriai skambantis telefonas, administratorės aukštakulnių kaukšėjimas ir kitų klientų keliamas triukšmas dėl netinkamai pritaikytos nuolaidos. Aukščiausias profesinis atsidavimas, nuoširdus bendravimas, supratimas – tai Jūsų raktas į asmeninę laimę, sėkmę ir fizinę gerovę.

Siūlau labai platų paslaugų spektrą
Anticeliulitiniai masažai, vakuuminiai masažai, limfodrenažiniai masažai, aromaterapiniai masažai, gintariniai masažai, klasikiniai masažai, refleksiniai masažai ir tajų masažai.

Jei trokštate atsikratyti skausmų, padailinti kūno linijas ar numesti svorio – Jums reikia profesionalo pagalbos. Tiksli diagnozė, aiškus veiksmų planas, vertingi patarimai. Registruokitės ir gausite tai, ko išties norite.

Išankstinė registracija į masažo procedūras.